Apie mus

Ecohouse sprendimai

Gaminame EcoHouse sistemas vystytojams bei privatiems klientams. Ekologiški gyvenamieji namai, SIP namai, sodo nameliai, garažai, pavėsinės ir kiti ekologiški mediniai statiniai. Nuo projekto iki pirmų raktų.

Esame nuolat siekianti tobulėti įmonė, kurios pagrindinis tikslas – patenkinti šiuolaikinio pirkėjo poreikius nekenkiant gamtai ir suteikiant galimybę su ja suartėti.

Mūsų rąstiniai ir SIP namai gali būti individualiai pritaikyti kiekvieno poreikiams ir reikmėms. Dėl mūsų lankstumo, jūs galite pasirinkti: sienos storį, langų dydį, paties namo medžiagas. 

Stengiames padaryti rąstinio namelio išsirinkimo procesą, kaip įmanoma lengvesnį.EcoHouse Sprendimai – dirbame jums.

Kodėl verta rinktis mus?​

Siūlome geriausius rąstinius ir SIP namus Lietuvoje, kurie pritaikomi inidivudaliems Jūsų poreikiams bei atitinka pasaulinius standartus. 

Pritaikyta Lietuvos klimatui

Visi mūsų mediniai ir SIP namai yra specialiai pritaikyti Lietuvos klimatui su drėgmei atspariomis membranomis, langų sandarikliais ir galų apdaila, apsaugančia nuo atšiaurių oro sąlygų.

Sertifikuota skandinaviška mediena

Visa mūsų mediena yra iš Skandinaviškos pušies ir yra patvirtinta FSC (Forest Stewardship Council). Sertifikatus pateikiame, jei klientas reikalauja. 

Tvirti pamatai

Mūsų pamatai suprojektuoti taip, kad apsaugotų konstrukciją nuo drėgmės. Tai užtikrina pastato ilgaamžiškumą. Dėl visų šių priemonių mūsų gamykla gali teikti dešimties metų kokybės garantiją.

Profesionalų komanda

Mūsų komandos nariai yra profesionalai savo srityse, sertifikuotai saugūs ir visada pasiruošę padėti išsirinkti tobulą variantą. 

Individualūs projektai

Esant poreikiui Ecohouse sprendimai siūlo statymą pagal užsakymą arba individualaus projektavimo paslaugas.

Visi mūsų iš anksto suprojektuoti modeliai gali būti pritaikytų jūsų poreikiams. Jei tik
norėsite, pastatysime visiškai naują konstrukciją, remdamiesi jūsų idėja.

Mūsų aukštos kvalifikacijos projektuotojų ir rąstinių namelių ekspertų komanda padės jums viso
projektavimo proceso metu. Darbuotojai gali sukurti darbinius brėžinius, trimates

EcoHouse įmonių grupės gamykla

Priklausome tarptautinei EcoHouse įmonių grupei. 

Grupės gamykla buvo įkurta 1995 metais. Šiuo metu čia dirba virš 200 darbuotojų, kurie gamina visus rąstinio namelio komponentus: nuo struktūrinės medienos iki durų, nuo langų iki stogo dangos. Tai užtikrina kokybės lygį, nes nėra naudojamos kitų tiekėjų medžiagos. 

Visa mūsų mediena yra apdorojama ir frezuojama su Vokiškomis staklėmis. Mūsų gamykloje sunaudojama visa mediena, kurios atraižos yra naudojamos klijuotų laminatų gamyboje ir net iš pjuvenų yra daromos medžio granulės, kuriomis galite šildyti savo rąstinius namelius.

Įgyvendinti projektai

Įgyvendinome daugiau nei 5000+ ekologiškų namų projektų savo klientams.

Norite įsikurti ekologiškuose svajonių namuose?
Susisiekite, padėsime suprojektuoti ir pastatyti!

„EcoHouse Sprendimai“ siūlo medinių namų ir SIP namų sistemas, padeda suprojektuoti namus.