Privatumo politika

Privatumo politika atnaujinta 2023-01-16

Politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo šioje interneto svetainėje.

 1. KAM TAIKOMA ŠI PRIVATUMO POLITIKA?

Ši Privatumo politika nustato UAB „Ecohouse sprendimai“ (toliau – mes arba EcoHouse) vykdomo asmens duomenų rinkimo ir naudojimo internetinėje svetainėje https://ecohousesprendimai.lt sąlygas, kurios taikomos šios interneto svetainės ir mūsų socialinių tinklų (pvz., Facebook, Instagram ir pan.) lankytojams. Prašome atidžiai perskaityti šį dokumentą, kadangi jo pagalba jus informuojame apie jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Kadangi ši Politika gali keistis be atskiro pranešimo, prašome pasitikrinti kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų svetainėje. Joje rasite naujausią Privatumo politikos versiją.

Visų šioje Privatumo politikoje aprašomų asmens duomenų atžvilgiu UAB „Ecohouse sprendimai“ veikia kaip Duomenų valdytojas. Mūsų rekvizitai:

UAB „Ecohouse sprendimai

Juridinio asmens kodas: 305680927

Adresas: Kalvarijų g. 125, LT-08221 Vilnius

El. pašto adresas: info@ecohousesprendimai.lt

Telefono numeris: +370 6 000 0280

 • KODĖL IR KOKIUS DUOMENIS APIE JUS RENKAME?
Kokiu tikslu renkame asmens duomenis?  Kokius tiksliai duomenis renkame?Kokia BDAR sąlyga remiamės tvarkydami jūsų asmens duomenis?  Kiek laiko šiuos duomenis saugome?
2.1. Siekdami informuoti apie mūsų naujienas, akcijas ir teirautis Jūsų nuomonės naujienlaiškio pagalba (tiesioginė rinkodara)Renkame jūsų el. pašto adresą.   Dėmesio! Jūsų duomenų apsaugos tikslais naudojame dvigubą tapatybės patvirtinimą. Tai reiškia, kad įvedę savo el. paštą adresą, gausite tapatybės patvirtinimo reikalaujantį laišką. Tik paspaudę laiške esančią nuorodą būsite įtraukti į prenumeratorių sąrašą.  Turėdami jūsų sutikimą (BDAR 6 str. 1(a))5 metai (nebent per šį laiką duotumėte naują sutikimą ilgesniam duomenų saugojimui).  
Jeigu pateikiate mums klausimą, prašymą ar skundą el. ryšio priemonėmisRenkame jūsų vardą, pavardę, telefono numerį (jeigu pateikiate), el. pašto adresą (privaloma pateikti), pranešimo turinį, pranešimo gavimo/pateikimo laiką ir atsakymą į pranešimą.  Turime teisėtą interesą atsakyti į jūsų klausimus, išnagrinėti jūsų prašymus ar skundus) (BDAR 6 str. 1f))Paprasti elektroniniai laiškai ar pranešimai, kuriais klausiate teisiškai neįpareigojančios informacijos yra saugomi ne ilgiau, kaip 1 metus nuo klausimo nagrinėjimo pabaigos.   Tuo atveju, kai pateikiate mums skundą, pretenziją ar kitą teisinę reikšmę turintį dokumentą, jį saugome 3 metus.   Asmens duomenys gali būti saugomi ir ilgesnį laikotarpį, jeigu to reikia, kad galėtume apsiginti nuo mums pareikštų reikalavimų, pretenzijų ar ieškinių.
Siekdami administruoti savo socialinius tinklus (Facebook, Instagram, TikTik, Reddit)  Renkami ir tvarkomi šie socialinių tinklų naudotojų duomenys: vardas, pavardė, kontaktinė informacija (jeigu tokią mums pateikiate), palikti komentarai po mūsų įrašais, mūsų įrašų pasidalinimai, „patinka“, „sekti“ ir kitų jūsų reakcijų duomenys (įskaitant informaciją apie tai, kada pradėjote sekti ar pamėgote mūsų socialinio tinklo paskyrą), nuotrauka, jūsų mums siunčiamos žinutės, komunikacijos su mumis istorija (žinučių turinys, jų gavimo/pateikimo laikas), jūsų palikti atsiliepimai bei EcoHouse įvertinimai.Turėdami Jūsų sutikimą, kurį davėte, prisijungę prie socialinio tinklo (BDAR 6 str. 1(a))  10 metų
Siekdami tobulinti savo svetainę, užtikrinti jos veikimą, padidinti jos saugumą ir pritaikyti jos turinį bei formą vartotojų poreikiamsJums lankantis EcoHouse interneto svetainėje, mes automatiškai renkame šiuos jūsų duomenis: IP adresas, operacinė sistema, naudotojo ID ir kitą informaciją apie jūsų veiklą mūsų ir kitose svetainėje. Šią informaciją renkame ir saugome kaip žurnalinių įrašų dalį arba naudojant slapukus. Plačiau apie slapukų naudojimą skaitykite Slapukų politikoje.  Slapukų pagalba gaunami asmens duomenys tvarkomi mūsų teisinio intereso pagrindu (BDAR 6 str. 1(f))Plačiau apie saugojimo laikotarpius skaitykite Slapukų politikoje.
Siekdami apginti savo teises dalyvaujant su jumis susijusiuose teisiniuose procesuoseVisa aukščiau paminėta informacija, jums siųsti dokumentai ir jų priedai, jūsų pateikti dokumentai ir jų priedai, procesiniai dokumentai, teismų nutartys, nutarimai, sprendimai.    Informacija apie nusikalstamas veikas ir apkaltinamuosius nuosprendžius.Turime teisėtą interesą apginti savo teises teisiniuose procesuose (BDAR 6 str. 1(f)).      Duomenys yra reikalingi tam, kad galėtume pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus (BDAR 9 str. 2(f)).Tol kol vyksta teisiniai procesai ir 10 metų po jų pabaigos.
 • KAM ATSKLEIDŽIAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS EEE RIBOSE IR UŽ EEE RIBŲ?

Kai tai yra būtina, EcoHouse gali perduoti ir/arba kitaip atskleisti tvarkomus asmens duomenis valstybinės priežiūros ir teisėsaugos institucijoms, teismams bei kitoms valstybės įgaliotoms institucijoms. 

Taip pat, kiek tai yra būtina tinkamam paslaugų teikimui užtikrinti, EcoHouse gali perduoti asmens duomenis tvarkyti pasitelktiems tretiesiems asmenims – partneriams, paslaugų teikėjams (įskaitant programinės įrangos, IT infrastruktūros priežiūros, debesijos paslaugų teikėjus, serverių nuomos ir priežiūros, elektroninių ryšių, siuntų pristatymo, svetainės administravimo, apskaitos, archyvavimo paslaugų teikėjus, rinkodaros paslaugų teikėjus ir kt.). Visiems šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek duomenų, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti.

Verslo pardavimas arba įmonių susijungimas. Mes taip pat galime atskleisti jūsų asmens duomenis trečiosioms šalims tuo atveju, kai parduodame arba perkame bet kokį verslą ar turtą (dėl likvidavimo, bankroto ar kitos priežasties), arba susijungiame su kita įmone. Tokiu atveju galime perduoti jūsų duomenis būsimam tokio verslo ar turto pardavėjui ar pirkėju, kadangi verslo pardavimo arba įmonių susijungimo metu EcoHouse klientų informacija taip pat gali būti pardavimo objektu.

Šiuo metu bendradarbiaujame ir jūsų asmens duomenis perduodame šiems paslaugų teikėjams (veikia kaip duomenų tvarkytojai, jeigu nenurodyta kitaip):

 • Naujienlaiškių siuntimo paslaugos teikėjui;
 • UAB Interneto vizija (svetainės talpinimo (ang. hosting) ir automatinių el. laiškų siuntimo paslaugos);
 • Facebook, Inc. (JAV). Su Facebook privatumo politika galite susipažinti čia. Facebook nebesiremia „Privacy Shield“ duomenų perdavimo į JAV mechanizmu, bet ir toliau dalyvauja šioje programoje. Asmens duomenų perdavimui už EEE ribų Facebook naudoja Europos Sąjungos komisijos patvirtintas standartines sutarčių sąlygas (angl. SCC).
 • Google LLC (JAV). Su Google privatumo politika galite susipažinti čia. Naudojami Google slapukai ir Google Workspace. Google nebesiremia „Privacy Shield“ duomenų perdavimo į JAV mechanizmu, bet ir toliau dalyvauja šioje programoje. Asmens duomenų perdavimui už EEE ribų Google naudoja Europos Sąjungos komisijos patvirtintas standartines sutarčių sąlygas (angl. SCC).
 • Reddit, Inc. (JAV). Su Reddit privatumo politika galite susipažinti čia. Reddit nebesiremia „Privacy Shield“ duomenų perdavimo į JAV mechanizmu, bet ir toliau dalyvauja šioje programoje. Asmens duomenų perdavimui už EEE ribų Reddit naudoja Europos Sąjungos komisijos patvirtintas standartines sutarčių sąlygas (angl. SCC).
 • TikTok Pte. Ltd (Singapūras, JAV). Su TikTik privatumo politika galite susipažinti čia. Asmens duomenų perdavimui už EEE ribų Reddit naudoja Europos Sąjungos komisijos patvirtintas standartines sutarčių sąlygas (angl. SCC).

Tais atvejais, kai su mumis bendraujate socialinių tinklų pagalba, turėtumėte pasidomėti konkretaus socialinio tinklo taikomomis duomenų apsaugos sąlygomis bei susipažinti su jo privatumo politika. Visus asmens duomenis, kuriuos mums perduodate socialinių tinklų pagalba valdo konkretus socialinio tinklo valdytojas (pvz., Facebook, TikTok, Reddit).

 • KAIP APSAUGOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Tvarkydami ir saugodami jūsų asmens duomenis, mes įgyvendiname organizacines ir technines priemones, kurios užtikrintų asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo (pvz., reguliariai darome atsargines duomenų kopijas), pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Saugų naudojimąsi mūsų svetaine užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp vartotojo naršyklės ir mūsų serverio, yra šifruojama. Sertifikato detales rasite www.ssls.com

 • JŪSŲ TEISĖS

Kiekvienas duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi mūsų veikloje, turi šias teises: 

 • Žinoti (būti informuotu) apie savo asmens duomenų tvarkymą (BDAR 12–14 straipsniai);
 • Susipažinti su tvarkomais savo asmens duomenimis (BDAR 15 straipsnis);
 • Reikalauti ištaisyti netikslius su juo susijusius asmens duomenis (BDAR 16 straipsnis);
 • Reikalauti ištrinti su juo susijusius asmens duomenis („teisė būti pamirštam“) (BDAR 17 straipsnis).

Dėmesio! Teisę būti pamirštam turite tik jeigu tai galima pagrįsti viena iš šių priežasčių: 

 • asmens duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriais jie buvo renkami arba kitaip tvarkomi;
 • jūs atšaukiate sutikimą tvarkyti asmens duomenis, kuriuo grindžiamas duomenų tvarkymas, ir nėra jokio kito pagrindo tvarkyti duomenis;
 • jūs nesutinkate su duomenų tvarkymu pagal BDAR 21 straipsnio 1 dalį ir nėra viršesnių teisėtų priežasčių tvarkyti duomenis.
 • Apriboti duomenų tvarkymą (BDAR 18 straipsnis): 

Dėmesio! Teisę apriboti jūsų duomenų tvarkymą turite tik tuomet, kai:

 • asmens duomenys yra netikslūs;
 • asmens duomenų tvarkymas yra neteisėtas, tačiau jūs nesutinkate, kad duomenys būtų ištrinti;
 • duomenų valdytojui nebereikia asmens duomenų savo tikslui įgyvendinti, tačiau jų reikia jums siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;
 • jūs prieštaraujate duomenų tvarkymui pagal BDAR 21 straipsnio 1 dalį, jei duomenų valdytojo teisėtos priežastys nėra viršesnės už jūsų priežastis.
 • Perkelti savo asmens duomenis, kai duomenų tvarkymas grindžiamas sutikimu arba sutartimi ir duomenys tvarkomi automatizuotomis priemonėmis (BDAR 20 straipsnis); 
 • Nesutikti su asmens duomenų tvarkymu dėl su jūsų konkrečiu atveju susijusių priežasčių, kai duomenys tvarkomi siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų, išskyrus atvejus, kai duomenų valdytojas įrodo, kad duomenys tvarkomi dėl įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už jūsų interesus, teises ir laisves, arba, siekiant pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius reikalavimus (BDAR 21 straipsnis).

Jeigu manote, kad UAB „Ecohouse sprendimai“ neteisėtai tvarko jūsų asmens duomenis arba neįgyvendina jūsų teisių,  turite teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, el. p. ada@ada.lt).

Pasinaudoti savo turimomis teisėmis galite pateikę rašytinės formos prašymą el. paštu info@ecohousesprendimai.lt.

 • TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINĖS, PASLAUGOS IR PRODUKTAI MŪSŲ SVETAINĖSE 

Šioje interneto svetainėje gali būti trečiųjų šalių reklaminių skydelių, nuorodų į jų svetaines ir paslaugas. Atkreipiame dėmesį, kad mes nesame atsakingi už šių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamas duomenų saugumo priemones. Tad jei paspaudę nuorodą iš EcoHouse interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politikomis.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu turite su asmens duomenų apsauga susijusių klausimų, prašome kreiptis el. paštu info@ecohousesprendimai.lt arba telefonu +370 6 000 0280.